Köpeğimde Kepek Sorunu

vlkn

Öncelikle köpeklerde kepek olur mu bilmiyorum fakat kepek benzeri bir şeyler mevcut, tam olarak ne olabilir ? üzerinden çıkıyor ve temizledikçe daha fazla çıkıyor nedir acaba?

1 CEVAP

eren

evet köpeklerde kepek olur sebebi derinin veya cildin sağlıksız olması veya köpeğinizi sık yıkamanız ve yıkmada kullandığınız şampuan olabilir,kepek beslenme problemlerinden ortaya çıkabiliyor. gözlemleyin normal zamanlarda da kepek oluyorsa bir sağlık sorunu olma olasılığı yüksek yıkanma sonrası oluyorsa sebebi şampuanda olabilir sağlık sorunu da olabilir bunun için en iyisi veterinere danışmak.köpekler için kepek önleyici şampuanlar mevcut.