Felicia Mama Kullanan Var Mı ??

oykuyildiz

Arkadaşlar bu mamadan kullanan oldu mu hiç ? Nasıldır bilgi verecek var mı

6 CEVAP

dilanbulent

Felicia alacağınıza Bonacibo alın. Aynı içeriğe sahip olmasına rağmen Felicia 2 kat daha pahalı. Bonacibo almak daha mantıklı yani.

parskedy

merhaba, biz mecbur kaldığımız için 2 kiloluk paketini kullandık ve o kadar memnun kalmadık ki anlatamam. taneleri mercimek tanesi kadar ve sanabelle mamadan sonra aşırı zorladı kedilerimi, gerçi öncesinde sanabelle kullanmasak da zorlardı diye düşünüyorum çünkü bebeklik dönemini geçmiş herhangi bir kedi için çok küçük bence taneleri. bilmiyorum sadece bu yüzden mi yoksa tadını da mı beğenmediler ama gerçekten hayatta kalmak için yiyorlardı yani tamamen zorla. ayrıca tam emin de değiliz ama veterinerimiz ihtimal verdiği için yine de not düşeyim; bu mamayı kullandıktan sonra erkek kedimin patisi enfeksiyon kaptı ve üzerine basamıyordu. veterinerimiz bu mamanın alerji yapmış olabileceğini söyledi. bu yüzden maalesef ki önerebileceğim bir mama değil...

nil7

Biz yeni geçtik kullanan arkadaşlarim gayet memnun bugün paketi elime ulaştı hatta balikli mama kedim severek yedi.

gamzeemirik

ben 1.5 kiloluk deneme amaçlı almıştım ama kedim sevmedi sokak hayvanlarına verdim onlarda pek iştahlı yemedi

oykuyildiz

Teşekkür ederim 🙏🏽

Ben kullanıyorum kedilerime çok iyi geliyor iyi ki var bu marka