Oda Spreyi (Ankaralilar Dikkat)

diablerose

ankara etimesgutta bi klinik kediler sakinlessin diye yuzlerine ve boxlarina lavantali oda spreyi sıkıyomus. eksi sozlukte okuyabilirsiniz. yavrulari sakinin

4 CEVAP

Warriorsans

Bir de veteriner olacak 🤦‍♀️ En cahil insan bile bunu yapmaz, akıl alır gibi değil… acilen bu kişi meslekten uzaklaştırılmalı gerekli cezayı bu duruma göz yumanlar da almalı.

gece18

Videoları gördüm. Gereken işlemleri yaptım. Sahipleri anlayamamış mı hic bir zaman bu kokunun sebebini özellikle bunu merak ediyorum. Spreyi sıkarken kedilerin hali, korkusu, bakısları kahroldum.

diablerose

yazik gunah hayvanciklara. allah akıl fikir versin.

Siyamask

Ekşisözlük başlığı: Kedilere oda spreyi sıkan veteriner
Videolar,isim her şey mevcuttur. Lütfen sizde gerekli yerlere şikayette bulunun 🙏