Mantar Degil Uyuz Da Degilse Ne Olabilir

diablerose

simdi. kedimin mantari kesin var. uyuzu da belki var. ayni anda mantar icin ecosin, uyuz icin ivermectin uygulandi. lakin bi gelisme goremedim 9 gundur. acaba baska bi sıkınti mi var. ihtimaller neler olabilir. alerji olabilir. baska? vitamini minerali tam. kan degerleri saglikli

3 CEVAP

Siyamask

Mantar tedavisine başlandığı zaman vücut ilk püskürtür. İlerleme görmeniz normal ama geçecek :) sizi anlıyorum:)) çoook geçmiş olsunn

Siyamask

Dediğiniz 2 hastalıkta maalesef çok inatçı ve alerjiden kolaylıkla ayırt edilebilir. Kısa vadede direkt etki görememeniz normal bana göre :)

diablerose

:( yani soyle soyleyim. iyilesmedigi gibi, bi de ilerliyor nesi varsa. yanlis biseyin mi uzerinde duruyoruz diye tereddute dustum