Merhaba 6 Aylık Dişi Bir Kedim Var 4 Aydır Bizimle Yaşıyor Tüm Aşıları Tam Royal Canin Mamasını Kull

Ecem77

Merhaba 6 aylık dişi bir kedim var 4 aydır bizimle yaşıyor tüm aşıları tam Royal canin mamasını kullanıyorum ve tekir. Benimle beraber uyuyor kapım açık aynı zaman da salonda uyuyan abimin kapısı da açık en çok abimi seviyor onu yoğurup kucağında uyuyor annem kızınca kaçıyor Biz kızınca kaçmıyor. Ben uzun kolluyla uyuyorum küçük bir yastığım var onu kulağıma kapatıyorum sesleri engellemek için ama artık yüzüme kapatıyorum yorganımı kulaklarıma kadar çekiyorum yatağa direk yattığım anda yüzüme falan atlıyor ellerimi yorganın içine sokuyorum açmaya çalışıyor tutuyorum açmasın diye şimdide ayaklarımı açıyor ve ısırıyor gece bir müddet sonra vazgeçiyor ama sabah asla. Kapımı kapatamıyorum tam bir saat boyunca ağlamıştı bende dayanamadım lütfen yardım edin sadece bana yapıyor.

1 CEVAP

Canandisli

Tebrikler evdeki oyun arkadasi olarak sizi secmis. Siz tepki vermedikce duzelir benim disi kedim de ayni sekilde gece uyutmuyordu evde bir tek ablami dinlerdi cunku ablam benim gibi onun tek miyavina sulari koyvermiyordu o yuzden kurallarini ogretmisti ben de ilk baslarda uyumayip oynardim sonra konusmak ve yorganimi cekistirmek disinda tepki vermedim su anda yastigimin diger yarisinda sabaha kadar baskasi uyandirmadigi surece uyuyor 5de yemek icin miyavlamasina ya da tokami cekistirmesine uyaniyorum o kadar