Kedimin Göbeğinde Tüy Dökülmesi

Pinarkara54

Bugün kedimi tararken göbeğinde tüylerin arasında ufak bir tüy dökülmesi fark ettim acaba mantarmı dedim ama her hangi bir kızarıklık yada tahriş yok bu nedne olmuş olabilir düşündüm veterinere götürsemi yada dökülme devam edicekmi diye gözlemlesemi devam ederse götütüm gibisinden sizinde görüşlerinizi almak istedim yardımcı olursanız sevinirim

4 CEVAP

nefeskedi

Maalesef bizimkinin mantarı da göbek bölgesinde başladı ilk, kızarık değildi hafif kepeğimsi döküntü şeklinde beyazlıklar vardı

benim en büyük kedimde de bölgesel tüy dökülmeleri olmuştu, sadece tüyleri dökülmüştü kızarıklık ya da tahriş yoktu. veterinere gittiğimizde karaciğer yağlanması olduğunu söylemişti bu kilolu kedilerde rastlanan bir durummuş ama yine de geçiktirmeden götürmenizi öneririm

nefeskedi

Maalesef bizimkinin mantarı da göbek bölgesinde başladı ilk, kızarık değildi hafif kepeğimsi döküntü şeklinde beyazlıklar vardı

Gitaradam

Bizimkilerden birinin kuyruğunda dökülme vardı somon yağı verdim biraz . Bugün muayeneye götürecegim