Yaş Mama Önerisi :))

MiaDamlaa

Yaş mama önerisi yaparmısınız? Ödül maması felan.. En iyisinden :)

18 CEVAP

goknur

Tavuk gogsunu hasliyorum hasladigim tavuk suyuna patates havuc koyuyorum bazen iapanakta atiyorum tavuktan da parcaliyorum icine bazi kediler blendirdan gecirilmis sevsede bazilarida catalla minciklanmis iri parcali seviyor benim kedim iri parcali seviyor mesela ek olarak icine ton baligi da ekliyebilirsiniz light olmasi daha iyi olur benim kedim severek yiyor bu sekilde ciger ekliyebilirsiniz onun sevdigi et turu besinlere gore sebze ekliyebilirsiniz benim kedim yumurta sarisi sevmiyor mesela ben mama kabina koymadan once onuda karistiriyorum icine anlamiyor yiyor sevmedigi ama onun icin yararli oldugunu dusundugunuz bir sey var ise onu karistirabilirsiniz icine

Cotontzu_Siri

Bir büyük konserve light ton balığı alıp tuzunu yıkayın. 100 gram kıyma, 50 gram tavuk, 50 gram ciğer haşlayın. Et haşladığınız tencerede aynı zamanda 1 havuç, yarım patates, 3 taze fasulye,4-5 yaprak ıspanak haşlayın. Ayrı bir cezvede 1 yumurta haşlayın. Hepsini bir kapta blenderdan geçirin, katı olursa etin suyundan ekleyin.

Onun dışında instinct, schesir tahılsız, applaws, sapphere, naturea, bozita, animonda carny tavsiye ederim

Cotontzu_Siri

Bu aktif olmama işi hoşuma gitti :D :D akşam akşam gülüyorum

KedimVar

Ödül maması olarak Orijen regional red (%100 et), Profine chicken sandwich (%100 et) ve Gimcat sığırlı elmalı tavsiye ederim. Hepsini denedim ve memnun kaldım.

miasugok

Selinin dilinde tüy bitti valla yaş mama tarifi vere vere:)) ben aklımda kalanı yazayım makarnayı haşlıyorsunuz içine haşlanmış patates ve havuç da koyuyorsunuz bi de varsa ton balığı demişti. Bunları karıştırıyorsunuz :)b

yasement

Benim kedim sevmiyor ama bozita oneririm. Sevdikleri schesir, felix ve hills. Bunlara da bakabilirsiniz. 3 malzemeyle kendiniz de yapabilirsiniz. Et sebze tahil birlikte hasliyorsunuz, evde ne varsa. Odul mamasi vitakraft milky kullaniyoruz.

yasement

Benim kedim sevmiyor ama bozita oneririm. Sevdikleri schesir, felix ve hills. Bunlara da bakabilirsiniz. 3 malzemeyle kendiniz de yapabilirsiniz. Et sebze tahil birlikte hasliyorsunuz, evde ne varsa. Odul mamasi vitakraft milky kullaniyoruz.

Benim1kedimvar

Icerik vs bisey diyemiycem kedim britle cok iyi anlasti.

Onermediklerimde ********* yas mamasi

Bende evde yapilmasini uygun buluyorum .mumkunse evde yapin

SelinTuksal

miasugok
ya gizem hanım çok tatlısınız siz :)))))

MiaDamlaa
gizem hanımın dediğini yapabilirsiinz en kolayından :))

Purina Hills ve Mars (royal canin) firmasının ürünlerinden öneren arkadaşlar;
BU FİRMALAR HAYVAN DENEYİ YAPIYOR!!!!!!!! ayrıca gayette kalitesizler zaten. verdiğiniz paraya yazık hiç bişey değilse.

dilaykablan

Damla Hanım merhaba, ben yavru kedim için Hills kitten yaş mama alıyorum ve bayılarak yiyor. Hills'i kesinlikle öneririm.

goknur

Evde kendinizde yapabilirsiniz yas mamayi

MiaDamlaa

Tarif ?

MiaDamlaa

Peki teşekkür ederim :d

Evde yapilan her zaman sagliklidir.biz kabagi ve havucu rendeliyoruz ocaga koyuyoruz suyunu birakiyor icine minik sosis dilimleri veya pismis et leri minik minik koyuyoruz suyunu cekene kadar pisiyor bizimki bayiliyor.ton balikli yapacaginiz zamanda yagini dokun sudan 1 kere gecirin icine minik ekmek ici dograyip karistirin bayilir.birde patatesli var haslanmis patatesi ezin veya minik kupler yapin icine peynir koyun isterseniz extra pismis sosis koyun karistirip verin hepsini seviyor bizimki

gulsekan

Royal Canın Gravy veya beauty öneririm. Benim artist oğlan patilemeyi öğrendi mama sayesinde )))