Kısırlaştırma İşlemi

cooheaven

British Shorthair dişi kedim geçen hafta kızgınlığa girmişti kısırlaştırma için kendi veterinerine sorduğumda 1300 tl demişti bugün kızgınlığı bitti ama ailemle konuştuğumda o kadar fazla para veremeyeceklerini söylediler İstanbul Kağıthane konumuna yakın uygun fiyatlı güvenebileceğimiz veterinerler var mı ya da belediye kısırlaştırma yapıyor mu?

10 CEVAP

beyzathemoc1

Fatih hayvan hastanesi uygun ama size uzak

Ozzey

Yok daha yaptirmadik. Ben eyupte basted veteriner kliniginde yaptirmistim benimkini ama 6 yil once. Suan kaca yapiyorlar bilmiyorum. Ama amcam vazgecmeseydi onun ufakligi findikzade de kasim sonu yaptiracaktik. allahtan kizginliga daha girmedi. Kizginliga girsin zaten o kisirlastirsami mi acaba der yine. ☺

Ozzey

Merhaba
Ben amcami ikna etmistim kedisini kisirlastirmaya onun icin sormustum birkac veterinere en uygun bu beyefendi fiyat vermisti eylulde. Google da yorumlari da iyiydi http://www.catdogveterinerklinigi.com/
Amcam ilk kez kedi baktigi icin bilmediginden sonra vazgecti kisirlastirmaktan. Yasli zaten isterse tekrar soracagim. Uygun veteriner bulursaniz buraya yazin biz de ogrenelim. ☺

cooheaven

beyzathemoc1
Fatih hayvan hastanesi uygun ama size uzak

oraya da baktım yorumlarına ama birkaç kötü yorum gördüm çoğu kedilerin öldüğüne dair o yüzden çok korktum vazgeçtim

Ozzey

Benim dedigim o degil. Onu ben de gordum. Benimde icime sinmmemisti fatih vetetiner ondan yazmadim. Benim dedigim findikzade veteriner klinigi.

cooheaven

Merhaba
Ben amcami ikna etmistim kedisini kisirlastirmaya onun icin sormustum birkac veterinere en uygun bu beyefendi fiyat vermisti eylulde. Google da yorumlari da iyiydi http://www.catdogveterinerklinigi.com/
Amcam ilk kez kedi baktigi icin bilmediginden sonra vazgecti kisirlastirmaktan. Yasli zaten isterse tekrar soracagim. Uygun veteriner bulursaniz buraya yazin biz de ogrenelim. ☺

Baktım şimdi kadıköydeymiş ama ben avrupa yakasındayım 😞 kedim yolculuk yaparken çok stres olup taşıma kabına tuvaletini yapıyor o yüzden elimden geldiğince yakın yerlere bakıyorum. eğer bulabilirsem uygun fiyatlı buraya da yazarım tabii ki 😊

Ozzey

Kafikoyde degil. ☺cerrahpasaya yakin.

Ozzey

Umarim yakin bulursunuz.

cooheaven

Benim dedigim o degil. Onu ben de gordum. Benimde icime sinmmemisti fatih vetetiner ondan yazmadim. Benim dedigim findikzade veteriner klinigi.
Hemen bakacağım ona da şimdi. Siz yaptırdınız mı orada ya da yaptıran yakınınız var mı? Ben de ilk defa kedi bakıyorum ve en ufak bir zarar gelsin istemiyorum gerçekten çok korkuyorum çok endişeliyim

beyzathemoc1

Pardon kitty puppy mis isim çok benzer xoowfjelkf