Alman Çoban Köpeği Ve King Charles Anlaşır Mı?

aeroz16

herkese iyi aksamlar selamlar yeni oldum bi sorum olucak yardımcı olursanız cok sevinirim saygılar alman cobagı kopegim var ama yanınada king charles istiyorum bu 2 köpegin bir arada bakılma şansı varmıdır teşekkürler şimdiden

5 CEVAP

_ggunes

İlk tanıştırma anında evınızde değil dışarda her ıkısı de tasmalı haldeyken tanıştırma gercekleştırın.Çunku evdekı köpeğiniz koruma ıcgudusu ıle huysuz davranabılır. Daha sonra evde kı köpeğiniz kızgın ve huysuz davranışlar ıcınde olabılır sıze küsebılır fakat cok ılgı göstermeyın bu davranışlarının artmasına neden olur. Oyun oynarken her ıkısıyle de eşit şekılde ılgılenın .Birini digerınden ustun tutarsanız bu kopegınızın ıcıne kapanmasına sebep olur. bırbırlerıne gercekten alıştıgını düşündügünüz zaman onları bır arada bırakın yoksa zarar verebılrler bırbırlerıne. Her ikisiyle de uzun gezmeler yapın . Bu dışarıda da onların bırbırlerını korumalarını ve sahıplenmelerını saglayacaktır. Son olarak da Lider sizsiniz bunu unutmayın.Onların istedıklerını kendılerınce yapmalarına ızın vermeyın .Eger herhangı bırısı yanlış yaparsa tolerans göstermeyecegınızı onlara gösterın.

_ggunes

Bakılabılır .Fakat birbirlerine alışmalarını saglamanız gereklidir.

aeroz16

ne yapman gerekiyor peki tam olarak ?

aeroz16

anladım cok teşekkür ederim yardımlarınız icin

_ggunes

rica ederım =)