Kedimin Tırnağını Çok Kestim

alfa_s

Kedimin tırnağını çok fazla kaçmaya çalıştığı için tırnağını fazla kestim kanadı dr animal le sildim ama yapabileceğim başka bir öneriniz varmı ?

6 CEVAP

Warriorsans

Şansın tırnağını keserken 1 kez yaşadım bu durumu ama öyle kan gelmemişti sadece nokta kadar tırnağın ucunda görünüyordu zaten kanamaya devam da etmedi bende o yuzden endişelenmedim ama ona zarar verdim diye çok üzülmüştüm. Sizin de devam eden bir kanamanız yoksa batikonla silmeniz yeterli olacaktır

cat_expert

Kanamayı takip edin etli kısıma biraz geçtiyseniz biraz kanayıp duracaktır 2-3 gün sonra tırnak uzadıkça düzelir kanama 1 gün geçmesine rağmen devam ediyorsa bir veteriner hekime başvurun sizin çok yapabileceğiniz bir şey yok.

ezginiko

Bende keserken kanatmıştım bir kere gerçekten kanadığını gördüğüm an ağlicaktım nerdeyse çok üzülmüştüm 🤦🏻‍♀️ Çok kanamadı neyseki sizinde öyle oldu sanırım silmişsiniz de zaten. Geçmiş olsun 🙏🏻

Lokumcukk

Bebek pudrası ile kanama duruyormuş bir yerde okumuştum böyle bir durumda aklınızda olsun

alfa_s

Teşekkürler 🙏🏻

alfa_s

Çok fena oldum diğer tırnakları bıraktım hatta benimde canım yandı onun canı yanınca 🥺