Köpek İçin Şampuan Önerisi, Ve Bakım

georgestaub

Arkadaşlar internette araştırdım, arap sabunu diyorlar ve 1, 2 marka önerisi var sizce ne almalıyım?

harici olarak, tüylerine biraz badem yağı sürsem canlılık parlaklık verir mi?

7 CEVAP

dollfacepersian

Şeker, bir sürü kimyasal şey, tahıl ve daha bir sürü kesinlikle yememesi gereken şey var sizce zararı olur mu?
Komşunu , yoldan geçen insanın yani sizden başka hiç kimsenin size sormadan ona bir şeyler vermesine izin vermeyin

Cotontzu_Siri

O kadarcık kekten birşey olmaz.

Şampuan olarak perfect wash. Hindistan cevizi yağı tüylerine çok iyi gelir, aynı zamanda doğal parazit uzaklaştırıcıdır :)

dollfacepersian

Arap sabunu mu:0 Perfect Wash ve Naturalis Adrayms dan uygun olan bir yağ öneririm. Sitedeki tüm ürünler harikalar ve köpeğim olsa hepsinden alırdım. Şimdilik sadece kedilerde kullanılabilen şeyleri alabiliyorum

georgestaub

Komşunun 2 yaşındaki çocuğu küçük popkek vermiş bir tane büyük paketlerdeki 8 li 10 lu olanlardan, bir zararı olur mu?

georgestaub

iki yaşında çocuk gitme diyorum dinlemiyor telefona bakarken gitmiş vermiş, kızsam kızamıyorum inşallah zararı dokunmaz, kendi çocuğum olsa patlatmıştım birtane sabahtan beri çocuğa bakıyorum.

georgestaub

@siri

çok teşekkür ederim bir sorum daha var bugün gün boyu ağlamadı şuan ağlıyor yanına gitmeli miyim yoksa ağlasın sonra susar mı?

şuan dinliyorum içim gidiyor üzülüyorum

huseyin1

mutlaka köpekler için üretilen şampuanlar kullanın arap sabunu insan şampuanı vs kullanmayın hastalanmalarına deri rahatsızlıklarına sebep olur bu sitede onlar için her çeşit şampuan var