Kedimin Irkı Ne

Havva6134

Anket

British
(12 oy)
Ragdoll
(1 oy)
Birman
(0 oy)
Toplam (13 oy)

Annesi british shorthair babasının cinsini bilmiyorum ama renk olarak babasına benziyor sizce cinsi ne britishmi ragdollmu yada başka birşey mi

2 CEVAP

melist35

ebeveynlerden birinin ırkını bilmezseniz herhangi bir ırktır denilemez kediye. bir kedinin british olabilmesi için 5 kuşak şecereli ve ataları full british olmalıdır ve oldukça pahalı bir ırktır kendisi. o yüzden her kediye british mi diye sorulmaktan vazgeçilmesi lazım öncelikle. kediniz en iyi ihtimalle scottish straight lynx veya blue point

Lils

Şecereli değilse british değildir birkaç nesil saf british olmalı. Diğer kediler Tr'de yaygın değil. Öyle bir cinsi olsa özellikle belirtirlerdi. Scottish straight çok Büyük ihtimalle