Kedim Acikinca Yeni Mamasini Yermi?

Viomann

Kedime yeni mama aldim royal caninden acanaya gectim ancak yogurtla karistirmadan yemiyor,pet shopa sordum onune sadece kuru mama koy ac birakmaz kendini en fazla 1 gun yemez dedi.Ne yapmaliyim,sadece kuru mama koysam acikinca yermi?

9 CEVAP

Viomann

Alisti artik yiyor :)

Canandisli

Sevindim

KedimVar

Evet acıkınca yer.

Asamali olarak yeni mamaya gecirin rayal canin ile acanayi karistirin royal canini azaltin5. Veya 7.gunde tamamen acanaya gecirin eger 1 hafta sonra yine de yemiyorsa o zaman sevdigi islak mama filan varsa acanayla karistirip verin

Viomann

Oyle yaptim ama yemiyor ondan dolayi ac birakmayi dusunuyorum yemiyorsa acikinca yer diye dusunuyorum.

Canandisli

Diger mamasini seviyor muydu?

Royal canin bagimlilik yapiyor bir sure beklemeniz gerekecek en kisa zamanda alissa iyi olur

Viomann

Evet seviyordu ancak royal caninin aslinda berbat oldugunu ve kedinin mamayi sevip sevmemesinin onemsiz oldugunu anlayinca sifir tahilli bir mamaya acanaya gectim.

Cok iyi yapmissiniz umarim hizla alisir:)