Bir Bakar Mısınız? :))

KedimVar

Evimizin biraz uzağında 7 köpek yavrusu buldum. Onları beslemeye giderken de miniği gördüm. Herhalde onların kardeşi çünkü çok benziyor. Ama bir binanın bahçesinde duruyordu, belli ki binada oturanlar sahiplenmişler. Hiç bu kadar tatlı bir köpek yavrusu görmemiştim. Bir de üşümesin diye kazak giydirmişler. :)) Sizinle paylaşmak istedim. Bir de cinsini bilen varsa yazarsa sevinirim. :))

2 CEVAP

KedimVar

Fotoğraflar biraz kötü çıkmış, telefonumdan çektim. Ama ben kangal kırması olduklarını düşünüyorum.

Cotontzu_Siri

kangal ile belgian malinois melezi olabilir