Kadi Mantar Başlangıcı Acil Krem Önerisi

ela_mia

Kedime 1.doz mantar aşısı yaptırdım ama mantar aşısı çok ağır bir aşı kedim çok kaşıyor kulağını kızardı ve tüy döktü lumisil mantar kremi kediler de iyileştirici mi kullanan var mı yatağını yıkamalı mıyım tekrar tekrar bulaşırmış eşyalarından ne zor bir hastalık bu Allah sabır ve güç versin bu hastalığı geçiren kedi ve sahiblerine 2.doz mantar aşısı çok ağır okur yaptırmim diyorum ama veteriner para uğruna yapalım diyor :(

4 CEVAP

gabomb

genelde oridermyl kullanıyorlar bu tarz durumlar için

nil7

Geçmiş olsun travozol kremini öneririm mantardan çok çektik bizde.Ve top kekiği sıcak su içine atıp demlenip soğuduktan sonra süzüp bir aparata alıp kedinin mantarlı yerleri günde 4 ya da 5 kere sıkın bir hafta da değişimi göreceksiniz.Şifa olsun inşallah.

ela_mia

@nil7 travozol krem var bende ama yalamaması için boyunluğu takmam lazım nefret ediyor o boyunluktan nasıl yapacağım bilmiyorum yalamaması lazım siz nasıl bir yol buldunuz yalamaması için

ela_mia

@nil7 travozol krem var bende ama yalamaması için boyunluğu takmam lazım nefret ediyor o boyunluktan nasıl yapacağım bilmiyorum yalamaması lazım siz nasıl bir yol buldunuz yalamaması için