20 Günlük İshale Yakalanmış Ve Su Kaybı Yaşayan Miniklerim İçin Ne Yapabilirim?

3-4 gün kadardır böyleler yemek yemeyi kabul etmiyorlar suyu da biraz tuz ve şekerle kendimce serum yaptım biraz biraz öyle vermeye çalışıyorum.

4 CEVAP

Seker vermeyin zararli.ishallerse yogurt sip diye kesiyor suzme yogurdu az suyla sulandirin hafif akiskan olsun yedirin sabah aksam duzeliyorlar ben hep oyle yapiyorum.

Yarim su bardagi sut 1 su bardagi su 1 yemek kasigi yogurt 1 yumurta sarisi 1 cay kasigi nisasta koyun yemek yemiyorlarsa bu mamayi icerler.(bu tarifi kedilerime uyguluyorum) 1.5 aylik 4 tane var 4ude severek iciyor 3 aylik var oda iciyor.

Suyu siringayla verin mutlaka icsinler

Biz suan 1.5 aylik olan kedilerimizi 10gunlukken bulmustuk 10gunlukten beri bu mamayi yapiyoruz buyuduler hala veriyoruz gayet sagliklilar istahlari iyi