Fatih Vet Hastanesi

Kısırlastırma için fiyat aldım kedimin kızgınlığı geçtikten sonra oraya götüreceğim kısırlastırma için. Gidip memnun kalan var mı merak ediyorum

10 CEVAP

Alexkitty

Kasımda 300 TL ye kısırlaştırdık biz orada ben çok memnun kaldım cuma günü iç dış paraziti de orada yaptırdım 90 TL ye bizim veteriner artık orası doktorlarıda ilgili saat 4 gibi bıraktım ertesi gün iki gibi aldım bu arada dilerseniz orada da kalabiliyorsunuz vip odası var. Tahliller gaz anestezi antibiyotik hepsi 300 TL ödemiştim. Akşam 7 gibi aradılar bitti gayet iyi diye mis gibi aldım ben Alex'i her zaman gittiğimiz veteriner 1200 fiyat vermişti o zaman arada uçurum var geçmiş olsun şimdiden 😊

Warriorsans

Memnun kalanlar çoktu oradan. Merak ettim de nasıl bir fiyat verdiler ve işlem sürecini nasıl yapıyorlar acaba?

500 tl fiyat verdiler. Sabah saat 8den itibaren aç bırakmam saat 4e kadar götürmem gerektiğini söyledi. Çok bir şey sormadım açıkçası çok bilgim olmadıgından dolayı ama kızım benim için çok kıymetli önemli olarak gördüğünüz soruları bana söyleyebilir misiniz ben de sorup bilgi alayım. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

aeri-l

Ben de yakın zamanda oradan fiyat aldım 500 tlnin içine gaz anestezi ve hemogram dahil dediler kana da bakıyorlarmış yani. Bir gece kalıyormuş ve ertesi günü alıyormuşsunuz. 8 saat açlık gerekiyormuş bıraktığımızda.

incirreis

Ben erkek kedimi orada kriptorşit ameliyatı yaptırdım yani içerideki testisin alınmasıyla kısırlaştırdım.

Çok ilgililer, operasyon bittikten sonra arayıp bilgi veriyorlar. 1 gece orada kaldı ancak estetik dikiş atılmadı bu biraz canımızı sıktı. Kedim de yakalığına rağmen dikişine zarar verince tekrar dikiş atıldı. 2 haftada tamamen yarası iyileşti. Genel olarak öneririm. Şu dönemde en uygun fiyatı buradan alırsınız çok geçmiş olsun.

Çok teşekkür ederim geri dönüşleriniz için

Zuzuian

Bende kedimi aynı yerde kısırlaştırdım 2 yıl önce 245 yada 255 tl idi sanırım yanlış hatırlamıyorsam. Oldukça ilgililer kısırlaştırma sonrası 1 gece orada kalması gerekiyor, benim kedim 4 gün orada kaldı kanaması olduğu için. Bazı kedilerde genetik olarak damar tersliği olabiliyormuş bu şekilde açıklamışlardı. Orada kaldığı süre boyunca günde 2 kez bilgi verdiler ki bende her akşam gidip gördüm oğlumu. Oldukça ilgililer fiyat olarakta birçok özel veterinere göre uygun. Arkadaşlarımı da yakınsa eğer oraya yönlendiriyorum genelde ve memnun olmayan görmedim henüz.

Warriorsans

500 tl çok iyiymiş bizde jelibonu kısırlaştıracağız bize 850 tl dediler Arnavutköy vetlife kliniği. 1 gece kalıyor gaz anestezi ve estetik dikiş. Ben Fatih veteriner kliniğini de arayıp konuşayım eğer uygunsa belki bende orada yaptırırım. Sormanız gerekenler gaz anestezi mi yapılıyor, estetik dikiş var mı, ne kadar süre kalıcak, boyunluk takması gerekiyor mu, ameliyat sonrasında antibiyotik tedavisi uygulanacak mı vs aklıma şu an bunlar geldi

huqi

Ben de 2 sene önce hem kendi kedimi kısırlaştırdım, hem de 2 tane dişi sokak kedisini kısırlaştırdım. Şu an yapıyorlar mı bilmiyorum ama size yapıyoruz demişler o zamanlar bence tahlil yapmıyorlardı, fiyat olarak çok uygundu 270 e yaptırmıştım kendi kedimi ve sokaktaki kedilerimi. 3 kedi'de de hiçbir problem çıkmadı ama boyunluk takmıştık (sadece bizim hatamız yüzünden kendi kedim son günlerde dikişlerini kopardı, zımba atıldı bi kaç gün sonra iyileşti) 10 gün sonra da dikişleri almaya gidiyorsunuz hala öyle mi bilmiyorum tabii.

Geri dönüşleriniz için teşekkür ederim