Kedimin Kakasi Normal Mi

Simsimsim

uzun süredir (1aydir) ishal ile uğraşıyoruz kesimle, 2 gündür bu şekilde kakaliyo. kaka yaparken zorlanmiyo ama kabız olabilir mi diye düşündüm. bir bakar mısınız?

7 CEVAP

Lils

Normal dışkı. Yaş mama ishale neden olabiliyor özellikle de yavrularda. Yalnız dışkısı kanlı gibi ışıktan dolayı mı öyle tam anlayamadım

gokhansultan

Bence rengi normal ve nemli duruyor. Kabız olunca daha koyu oluyor dışkı renkleri. Kabız olsa karınlarında şişlik oluyor genelde eğer kabızdan şüpheleniyorsanız ve şişlik varsa masaj yapabilirsiniz.

Warriorsans

Bana kabız gibi gelmedi. Normal duruyor sadece rengi biraz garip geldi ama her kedi aynı zıçcak diye bir şey yok sonuçta😅

Simsimsim

ayy garip bir şekilde yine ishale döndü, saka mi bu? böyle bir şey olabilir mi

Simsimsim

arkadaşlar yaş mama verdim, sadece sıvısını yedi kedim. bundan ötürü yarisi sıvı yarisi katı kakalamis olabilir mi?

gokhansultan

Hayır sadece sıvı yese dahi ishal olmaz. Acaba kullandığınız mamadan kaynaklı olabilir mi? Veterinerinize sorup reflör kullanabilirsiniz, başkaca probiyotikler de kullanabilirsiniz. Ama kullanmadan önce mutlaka sorun hekiminize

Simsimsim

galiba kedim kronikleşmiş ishal... id mamaya başlicaz.