Kedim Çok Hızlı Şekilde Nefes Alıp Veriyor

Sutunannesi

Kedimin uyurken çok belirgin bir sesle beraber çok hızlı bir şekilde nefes alıp verdiğini duydum. Gerçekten çok hızlı nefes alışip veriyordu ve bu durumdan dolayı da ses çıkıyordu. Hemen kucağıma aldım. Kucağıma alınca biraz normalde döndü ama bıraktığımda ve uyuduğunda tekrardan aynı şekilde nefes alıp vermeye başladı. Her hangi bir sağlık sorunu yok hasta değil ilk defa karşılaştığımız bir şey oldu. Sizce nedendir

3 CEVAP

Sutunannesi

Korkuyorum ciddi bir şeyse şimdi veterinerimle iletişime geçeceğim bilgisi olan yazabilir mi

Sutunannesi

Lütfen bakabilir misiniz :(((