Merhabalar 3 Yasinda Kopegim Var Cocker.

California

Disari çıkarıyorum fakat 3 haftadan beri 2 tane yer belirlemis gece olsun ben odada yokken isiyor cisle karşılaşıyorum. Ailemle yasiyorum onlar gormesin diye mucadele veriyorum ama bu durum beni cok strese sokuyor. Sormak istedigim soru su aslinda sizce neden boyle yapıyordur isedigi yeri neyle silmeliyim

3 CEVAP

akitalove

Sirkeyle silin ve ayriyetten takip edin ve oyle bisey yaptigini gordugunuz gibi azarlayin

Tuba1

Evet bizde de cocker var ve aynı olay bizde vardı sirke ile silmek bir çözüm. Ve dışarısa her çişte ödül maması verin artık tuvalet sorunu hiç kalmadı öyle ki tuvaleti geldiğinde gelip uyarıyor dışarıya çıkmak için. Ama şöyle bir şey de başıma geldi yoğurt yemeyi çok seviyor fakat yoğurt yediğibse günde 15 kez çiş yaptı bir daha vermedik acaba sizde böyle bir yiyecek veriyor musunuz?

Sık sık tuvalete çıkartın bir süre sonra günde 3 kez götürün daha sonrada 2 kez saat belirleyin o saatlerde götürmeye dikkat edin . Zaten kendisi alışacaktır .