Yaş Mama

Zehramira

Petlebiden mama kum kabı vs. Şeyler sipariş vericem yanlarında hills yaş mama hediye veriyorlar açıklamalarına baktım hep 1 yaşı geçik kediler için diyor benim kedim yavru sizce o mamaları vermelimiyim vermemelimiyim?

10 CEVAP

yasement

Verebilirsiniz

Cotontzu_Siri

Sürekli olmadığından sorun olmaz. Ama ben olsam sokak hayvanlarına verirdim.

Zehramira

Teşekkürler

Zehramira

Teşekkürler

Cotontzu_Siri

yetişkin olması sorun değil de, hills olması kötü

Aydacik

Yani hills in yaş mamalarını kullanmamalı mıyız ben de spariş verdim yavru kedim için mama yanında hills yaş mama geldi zararı olacak mı

Zehramira

Aynen bende baya bir şey sipariş verdim ve aldığım herşeyde hediye olarak vermişler özellikle sadece kuru mama siparişimde toplam 5 tane hills'in yaş mamasını hediye etmişler :/

KedimVar

Ben sokakta beslediğim kedilere verdim. Ama verebilirsiniz kedinize sorun olmaz.

Zehramira

Nedenki :/ hills iyi bir marka olarak biliyordum çoğu arkadaşım kedisine hills'in kuru mamasını veriyor yaş mamasınıda versem bir sorun olmaz diye düşünmüştüm :/

Cotontzu_Siri

Sırf hayvan deneyi yapan firmaların ürünlerini ön planda tutuyorlar diye buradan alışveriş yapmıyorum