Merhaba, Bolt U Barınaktan Alalı 2 Hafta Oluyor. Dışkısı Sıvı Ve Kanlı

ValeriaBolt

Flagyl ilacı kullanmayı kestikc1 hafta boyunca kullandı aşıları tam ve hala kanlı ishal devam ediyor bonachibo mamasını kullanıyorum . Halsizlik gibi belirtilerin tam tersine mutlu ve huzurlu oyunlar oynayıp kendini sevdiriyor. Ama probleme hala çözüm bulamadım. Kanlı dışkı icin ekstradan aşı bile oldu ama değişim yok.

2 CEVAP

Merhaba muhtemelen güzel yavrumuz giardia oldu bu viral bir hastalık değildir. Protozoon bir hastalıktır ve toplu bakılan yerlerde sık rastlanılıyor korkulacak bir durum yok çünkü ölümcül değildir. Hareketliliği iyi diyorsunuz sadece zaman zaman dışkısı ishal ve kan görüyorsunuz anladığım kadarıyla. Bu durumda yine dediğiniz flagyl kullanılıyor fakat tek başına o etki etmez onun dozunun giardia hastalığna göre ayarlanması gerekir. sonrasında bağırska sistemini destekleyen bir mamaya geçerseniz sevinrim bu süreçte veya evde piriç lapası patates püresi yoğurt gibi gıdaları karıştırıp vermeniz gerekir belli bir süre detaylı bilgi için mesaj atarak veya instagram hesabımdan yazabilirsiniz vetmehmetkoc

ValeriaBolt

Maflor saşe halinde veriyorum yoğurta katıyorum icimi rahatlattınız teşekkür ederim