Kedime Mutli-Vitamin Tableti

BurcuKaya0

Kedime GimCat markasının Multi-Vitamin tabletini aldım. Kedim şu an 6 aylık ve günde bundan kaç tane vermem gerekiyor acaba?

3 CEVAP

dilanbulent

Günde 2-3 tane yeterlidir. Paketlerin arkasında genelde 8-9 tane verebilirsiniz bile yazabiliyor o kadarı zararlı ve hiç gerek yok. 2 tane verseniz yeter.

Lils

Günde 2-3 verilebilir.

Warriorsans

Eğer başka bir vitamin içeren ürün kullanmıyorsanız günde 2 adet verebilirsiniz haftada 5 günü geçmeyin bence çünkü vitaminin fazlası da zarar. Eğer farklı ürünler de kullanıyorsanız haftada 2 gün 2 adet daha iyi olacaktır