Caniverm 700Mg. İç Parazit Hapı

Elvnsn

Merhaba, 1.5 ay önce bir can sahiplendik. 22 Aralıkta iç dış parazitleri yapılmış. Karma aşısının 1.dozunu biz yaptırdık. 22 Şubatta iç dış parazit zamanı geliyor. Bunun için caniverm 709mg. Hap aldık. Kedimiz 2.5kg. Bu iç parazit hapının çeyreğini mi yutturmam gerekli?

2 CEVAP

Alexkitty

Yarım diye biliyorum ama yanlış birşey demek istemem bizim eski vet. 3 aylıkken bile yarım veriyordu

Caglagng

1 tablet 10 kg hayvan için kediniz 2,5 kg olduğu için çeyreğinin verilmesi gerekiyor