Yavru Kedim Diş Düşürme Döneminde Mi?

merhabalar kedim yaklasik 3 4 aylik ve yaklasik 3 gundur eski istahi yok ve ben önceden minik dişlerinin agzinda olmadığını gördüm ve suan yenileri gelmis minik dişlerinin ama bu sefer halsizligi de var yas mama yiyor az da olsa,suyunu içiyor dışkısı da katı boyu uzadığı için zayifladi bu dönem normal mi endişelenme gerekir mi ve bu dönem ne kadar sürer...

3 CEVAP

Palyaco

Kediler dis değişiminde halsiz ve cok uyurlar kuru mama yemek istemezler yasmama ile karışık verin veya mamayi az ıslatın yiyeceği kadar

meov

veteriner bize demiş ki, yavru kedilerin dişleri dökülür sakın korkmayın. hatta mama yerken bile yutabilirler. geçici bir durum.

Nhr54

Bizimki de tam bugün 4 aylık sürekli ısırma peşimde dişler kaşınıyor bende parmağımla masaj yapıyorum çok keyif alıyor. Aynı şekilde çok iştahlı değil bi boyu uzadı çirkinleşti eski toppaçlığı yok veterinere sormuştum kilosu normal dedi endişelenmeyin bence geçici bi durum bizimde aynı.