Kedi Yıkama

Zehramira

Arkadaşlar bugün sokakta çok zayıf bir yavru kedi buldum çok açtı bacağıma yapıştı gitmiyor bende eve aldım kuru mama falan verdim nasıl acıkmış dışarı bidaha bırakmak istemiyorum ama çok kötü kokuyor kirli falan ama nerden bakarsan 1,5 aylık falan yıkamam doğru olurmu yıkamassamda annem kabul etmez :( ama yıkarsamda ölür diye korkuyorum ılık suyla yıkasam bişey olurmu?

4 CEVAP

Ceylinalkazan

ılıktan sıcağa suyla kulaklarına deydirmeden sadece vücudunu yıkıya bilirsin

Anonymus827062

Sokakta buldun ve kirlilik anlamında kötü durumda ise bir kereye mahsus dikkatli bir şekilde yıka ilik su sabun veya şampuan ile. Kafa bölgesini yıkama. Kulaklarına su kaçabilir. Sonra havlu ile islakligini iyice al ve saç kurutma makinesi ile iyice kurut ve isit. Ondan sonra da bir daha yıkamaya gerek yoktur.

Heiter

Yıka tabi canım. O kadar da değil ya :D

Zehramira

Teşekkürler