Kedimin Gözü Kızarık Ve Akıyo Açil

BlindCat

Merhaba benim 7 aylık dişi bir kedim var şu ana kadar hiç bir sağlık problemimiz olmamıştı ama bu gün kalktığımda gözü kısıktı ama her zamanki uyku mahmurluğu diye takmamıştım okuldan dönünce gözünün aktığını ve kızarık olduğunu fark ettim cumartesi vete gidicem fakat sizin de tavsiyelerinizi almak istedim başından böyle bir olay geçen varsa lütfen yardım

4 CEVAP

MinelG

Enfeksiyon kapmış olabilir mi acaba? Büyük ihtimalle damla verirler.Ben kedimin gözü aktığı için damla kullanıyordum ama problemi daha büyük çıktı şimdi antibiyotik kullanıyorum.Gözü akıntıdan kapanırsa eğer pamukla ılık çaya batırıp temizleyebilirsiniz.

BlindCat

Temizledim ama damla olarak siz ne kullanıyorsunuz

MinelG

Neo-Kort kullanıyorum.Bizimkine aşırı iyi geldi

mdyg

vigamox damla 3x1