Kedim Gezdirme Tasmasını Sevmiyor

Bayanminnak

Şunun aynısından aldım. Gezdirmeye çıkarıyorum ama kuduruyor. Ipi ısırmaya çalışıyor. Taklalar atıyor. Bırakıyorum. Kosmaya çalışıyor. Gidemiyor. Daha da kızıyor. Yürüsün diye çekiştirsem kendini yere atıyor. Sürükleniyor resmen. Ne yapacağım bilmiyorum . Siz nasil yaptınız ?

4 CEVAP

akitalove

Neden zorluyorsunuz ki

Bayanminnak

Dışarı çıkmak istiyor sürekli çünkü. Korkuyorum bir şey olacak diye tasmasiz da salamiyorum.

ursaminor

Sabırla.
Tasmaya alışma sabır isteyen uzun bir süreç. Aceleye getirince sorun oluyor ne yazık ki.

MiaDamlaa

Yürüsün diye çekiştirmeyin sakın! Bende kızıma aldım taktım ilk başta ısırdı sonra hiç bir sorun yaşamadık cekisdirmedim o nereye ben oraya o koşunca bende arkadaşından :d Alışır zamanla merak etmeyin