Fikrinizi Almak İstiyorum ?

MiaDamlaa

Arkadaşlar kedimi ilk veteriner E götürdüğüm de 200 tl aldı baştan aşağı komple bakim yaptığı için şimdi her hafta aşısına gidiyoruz sürekli 80 tl alıyor çok pahalı değil mi hee aşısına 80 tl alması ?

16 CEVAP

Aydacik

Ben istanbulda yaşıyorum kedim kanlı ishal oldu muayne ücreti 120 tl aldı indirimli ve aşılarına da genelde 80 falan alıyordu 80 altı ücret ödemedim hiç istanbul geneli böyle ki bizim burda daha pahalı veterinerler varmış kazık yemediniz bence