Fotoğraftaki Kedinin Cinsini Sormak İstiyorum Bilginiz Var Mı?

senpaitej

Bütün internet sitelerini aradım. Scottish Fold biraz yakın gibi geldi ama tam olarak bulamadım. Bilginiz varsa yardımcı olur musunuz?

10 CEVAP

Cotontzu_Siri

American shorthair gibi geldi bana

Canandisli

British shorthair hatta adı da mimi

Canandisli

bir meme(internet kültüründe mizahi fotoğraf veya tipleme gibi bir şey) haline gelmiş bir kedidir kendisi

AYFER34

TEKİR

senpaitej

Buldum sanırım; Scotthis straight

Panky55

British shorthair benimkinden

KedimVar

British shorthair ya da Scottish straight.

blackwofy

British shorthair bu kedi

kedilikizzz

Ağzını yerim cinsinden :)

Emineeeecnplt

British shorthair. Scottish değil çünkü scottish bu cinsin düşük kulaklı olanlarına denir. Bu kedinin kulakları normal