Kedim Kustu

aleyxna

Kedim gece uykusundan uyanıp kusmaya başladı, birkaç dk aralıklarla küçük küçük bu şekilde kusuyor ne olabilir acaba çok endişelendim 😓

6 CEVAP

aleyxna

teşekkürler herkese, tüy yumağıymış sadece başka bir sorun yok malta başladık :) keyfimiz yerinde

sürekli arka arkaya aralıksız kusuyorsa yabancı cisim yutmuş olabilir gibi geldi beni bana. 7/24 açık veteriner varsa bir arayın götürün bence. veya sabah açılır açılmaz götürün umarım bir şeyi yoktur.

aleyxna

Teşekkürler bulunduğum yerde 7/24 açık veteriner yok sabah ilk iş götüreceğim inşallah bir şey olmaz :(

hazal11

surekli mi kusuyor anlamadim ben kusmaya devam ediyor mu? kac kere kustu

edmrcglu

bunlar ne tüy yumakları gibi geldi bana malt yedirin kedinize belki bunlar bağırsağını da tıkamış bile olabilir lütfen hekim kontrolünden sonra haberdar edin bizi

gokhansultan

Tüy yumakları kusmuş gibi :) Malt vermeyi ihmal etmeyin. Ancak ne olur ne olmaz bir bağırsaklarına bakılmasında fayda var diye düşünüyorum.