Kedi Sahiplenmek İstiyorum Yavru Ücretsiz Zonguldakdan

Zonguldak fatih sitesinde oturuyorum henüz yeni evliyim hayvanları çok seviyorum ve çoğu zaman yalnız kaliyorum yanıma yoldaş bir yavru kedi arıyorum daha önceki kedimi kaybettim onun yerini dolduracak bir yoldaş isdiyorum bana daha kolay alışıp uyum sağlaması için yavru olması daha iyi olur şimdiden tesekkurler

3 CEVAP

Akmis

Çaycuma da oturuyorum iki tane yavru kedi var bende kum eğitimi var mama yiyolar iki aylık

Warriorsans

Sokaktan direk bir minnoş kurtarabilirsiniz