Ateşi Olabilirmi???

Tilki37

Merhaba arkadaşlar, pamuk dunden beri suyun başından ayrılmıyor, icmiyorda öylece bekliyor nesi olabilir, vücududa biraz sıcak gibi

4 CEVAP

Anonymus827062

Eğer evinizde dijital derece var ise dikkatli bir şekilde makatindan içeri sokun ve bekleyin sinyal verdiğinde ateş düzeyine bakın 37 nin üzerinde olmasın. Gerçi yüksek ateşte ayakta dahi duramaz kafasını kaldıramayacak hale gelir

Tilki37

Dijital değilde hani şu ışıklı olanlardan var alından ölçen , onunla ölçtum karnından 38 cikti

Anonymus827062

Doğru ölçtü mu acaba? Olctu ise kötü değil. Yine de hal ve hareketlerini takip edin. Benim veterinerim bahsettiğim şekilde ölçüm yapmıştı. Ateş çok önemli. 39 üzerine çıktığında tehlike oluşturmaya başlar. 41 olduğunda hayvan havale geçirir ve şoka girermis. Allah korusun. Takibi bırakmayın geçmiş olsun.

goknur

Patilerin altinada bakabilirsiniz ates orayada vurur cok sicaksa eger var demektir