İdrar Sıklığı Ve Miktarı

gokhansultan

Merhabalar. 2.5-3 aylık kedimin kum kabını her sabah ve akşam temizliyorum. 12 saatte 2 kaka ve 3-4 çiş temizliyorum yani günde 4 kaka 7-8 çiş oluyor :) ama çişlerin bazılarının boyu parmağımın ucu kadar oluyor, çoğu da pinpon topundan küçük oluyor. Acaba geldiğinde hiç tutmuyor hemen gidiyor mu yoksa bir sorunu var da az az mı yapıyor çişini. Hiç zorlanmıyor çişini yaparken.

5 CEVAP

nefeskedi

Yavru kediler az az sık sık yapar, tıpkı yedikleri gibi :) büyüdükçe azalacak sıklık.

nefeskedi

İdrar ve dışkı rengini kontrol ederek durumu takip etmeniz daha iyi bu dönemlerinde

gokhansultan

Yavru kedisi olup idrar boyutu fotoğrafı veya bilgisi paylaşacak yok mu :)

gokhansultan

Çok teşekkür ederim yanıtınız için :)

Palyaco

Cok ufak idrar sık idrar sıkıntıdır 7 ve 8 defa diyorsunuz yavru bir kedi en fazla 4 defa yapar ve cok cok ufak olmaz