Kedimde Pire Yok Cok Kaşınıyor

erenduman

Arkadsslar kedim cok kasinmaya basladi pire yok uzerinde fakat 5 6 aydir diş parazit kullanmıyorum pire ile ilgili bir durum olmadığı için diş parazit sadece pire tarzında hayvanlar için mi

5 CEVAP

ela_mia

Geçmiş olsun en büyük hata iç dış parazit 5-6 ay yaptırmamışsınız hem kediniz için sıkıntılı hem sizin oyüzden kaşınıyordur zavallı hayvan 3 ay da iç dış paraziti yaptırmanız gerekiyor yoksa büyük sıkıntılar olabilir hayvanınızla ilgili unutmayın iç dış parazit hem sizi hem kedinizi koruyor !!!

ela_mia

Geçmiş olsun en büyük hata iç dış parazit 5-6 ay yaptırmamışsınız hem kediniz için sıkıntılı hem sizin oyüzden kaşınıyordur zavallı hayvan 3 ay da iç dış paraziti yaptırmanız gerekiyor yoksa büyük sıkıntılar olabilir hayvanınızla ilgili unutmayın iç dış parazit hem sizi hem kedinizi koruyor !!!

Palyaco

2 ayda bir iç ve dış parazit yapılması en iyisidir

erenduman

Iç parazit zamanında yaptırıyorum fakat dış parazit pire belirtisi görene kadar yaptırıyordum bu kasinmalar artınca demekki pire gözle goremesemde kaşınma yapıyor bugün dış paraziti aldım gözlemleyeceğim

ela_mia

@Palyaco Merhaba yeni veterinerimiz bize 3 ay dedi 3 ayı geçmemesi gerekiyormuş 2 ay da bir iğne yese bu hayvan perişan olur