17 Şubat Dünya Kediler Günü İndirimleri - Alışveriş Listeleri

Günaydınlar herkese mutlu bir gün diliyorummm.
Bu başlığı duyduğumuz gördüğümüz gerçek ve güzel indirimleri kendi alışveriş listelerimizi paylaşmak için açtım. Hem dayanışma hem de fikir alışverişi olur. Sevgiler.

1 CEVAP

teddybal

c arrefour, m igros, a 101, ş ok gibi zincir marketlerde indirim olur ama online alışveriş siteleri 14 şubat sebepli pas geçebilir diye düşünüyorum, bu arada n 11 geçen yıl yapmıştı sanki yanlış hatırlamıyorsam.