Kedim Kustu Veterine Goturuyummi?

cinpop

Kedim kustu normalmi? Krem koyu yesil karisik renkte ama halsiz degil..

6 CEVAP

yasement

Sürekli kusmuyorsa gerek yok bence

Goturun tabikide kusmanin basit sebepleri olabilecegi gibi ciddi sebepleride olabilir tedbirli davranmakta fayda var

martha

gerek olduğunu düşünmüyorum

Klimt

Şüphe edeceğinize götürmelisiniz en kısa sürede.

goknur

Eger surekli evdeyseniz hal ve hareketlerini gozlemleyin halsizlik istahsizlik varmi bir gozlemleyin. Ishali varmi bunlara bakin bazen kediler fazla tuy yuttuklarinda kusabiliyorlar benim kedimde 2 gun once cok mama yemis herhalde kustu erkesi gun vete gittik asi icin diskisi nasil dedi iyi dedim o zaman cok mama yemis bir saglik problemi gorulmuyor dedi. Sizde bir bakin eger takrarlarsa goturun bence hemen kustu deyip vete kosmayin bence derim

AYFER34

SİNEK YADA ARI YEMİŞTİR. YADA SAKSI ÇİÇEĞİNDE N BİR PARÇA