Kedim Bana Pas Vermiyor

Emineeeecnplt

Kedim 1,5 yasinda ve evdeki herkesle iyi anlaşıyor ama bana karşı biraz sert. Oysa ben çok severim onu ve hep oyun oynarız ama oyun biter bitmez beni ısırıyor

2 CEVAP

AYFER34

SENİ KISKANIYOR KENDİNE RAKİP GÖRÜYOR.:) TRİP GİBİ YANİ DİYELİM... BU HUYUNDAN VAZGEÇECEKTİR. YEMEĞİNİ SÜREKLİ SİZ VERİN BİR SÜRE SONRA DEĞİŞECEKTİR.

Aydacik

Benim kedim de ilk başta öyleydi mamasını suyunu hep ben veriyorum herşeyini ben yapıyorum 1 2 ay sonra kedim ben evde yokken annemlerin yüzüne bakmıyor hep uyuyor ben eve gelince hırıldıyo üzerime atlıyo resmen sizde öylr yapın ve bol bol vakit geçirin onunla