Kisirlastirma Sonrasi Testiste Kizariklik

Jean

Arkadaslar, arkadasimin kedisini dun kisirlastirdik. Testisi fotograftaki gibi kizarik, ben kedimi kisirlastirdigimda kizariklik olmamisti hic. Veterinere goturduk bugun normal bir seyi yok dedi ama icimiz rahat etmedi. Siz ne dersiniz fotograflara bakarak

8 CEVAP

Bence başka bir hekime sormakta fayda var çünkü bende kısırlaştırdım hiç böyle bişi yaşamadık

Palyaco

Veterineriniz o bölgeye ilaç sürmesi lazim ve yakalım takılması gerek yalamasini engellemesi için o bölge tahriş olmuş

Jean

Usteki koyu renk batikondan acik renk derisinin rengi kizariklik

Jean

Guncel

Jean

Guncel

edmrcglu

başka hekime gösterin ne bu böyle

gokhansultan

Bence hemen başka bir hekime gösterin normal gözükmüyor

nefeskedi

Benin kedimin de çok kızarmış, hatta bir gün yalamaktan tahriş etmiş hafif kanamıştı. Kedinin derisiyle de ilgili olabiliyor bu durum.