Pankreasta Lekelenme

Jean

Arkadaslar kedim birkac ay once mide ameliyati oldu. Ameliyat sonrasinda veteriner, pankreasinin uzerinde siyah siyah lekelenmeler gorduklerini, ilerleyen zamanlarda mutlaka baktirmami soyledi. Sizce neyden dolayi olabilir, henuz baktirmadim cunku ameliyattan beri daha yeni yeni elimizin ayagimizin yonunu gormeye basladik. İnternette arastirinca bir sey bulamiyorum. Bunun hakkinda bilgi sahibi olup aydinlatacak biri var midir? Sag olun simdiden

1 CEVAP

NorthNight

Midesinde ki sorun pankreasını etkilemiş olabilir.
Pankreasta bir enfeksiyon yaşamış olabilir.
Tümor tarzında kontrolsüz bir hücre artışı olabilir.

Keşke operasyon sırasında veterineriniz lekeli bölgelerden örnek alıp inceleseydi.
Kontrol edilmeden net bir şey söylemesi zor.