Sizde De Bu Sorunlar Var Mı?

CalicoMinos

Kedimin tuvaleti balkonda olmasına rağmen babam ev kokuyor diyor ya sabır gerçekten balkonun kapısı kış bitene kadar açmıyoruz.

5 CEVAP

Nhr54

Bizimki banyoda 2 haftada bir kumunu komple değiştirmeye özen gösteriyorum normalde koku hassasiyetim var ama sürekli evde olduğum için gelen komşularına soruyorum evde koku varmı alıyormusunuz die hiç koku yok diyorlar. Az önce yaş mama açtım o kokuyor mesala. Ama hergün düzenli kumunu temizlerseniz koku olmaz. Babanıza değilde eve gelen başka kişiye sorun. Objektif bi cevap verecektir.

cat_expert

Koku olayı kedinin yediği mama ve kuma göre değişiyor.

Ben kedimin tuvalet kabını 7 aylığa kadar kendim odamda tuttum kapalı tuvaletti ama kapısını çıkartmıştım çok nadir bazen kakasını iyi gömemediğinde kısa süreli koku olurdu onun dışında hiçbir zaman koku almadım, odam dar olduğundan daha rahat etmesi için 7 aylıktan sonra eşyaları koyduğumuz ufak bir odaya yerleştirdik.

CalicoMinos

Ben zaten her gün düzenli olarak kumunu temizliyorum alamadığım zamanda 1 günde bir alırım

CalicoMinos

Felicia maması kullanıyorum , değişik yuvarlak küçük mamada kullanıyorum markasını bilmiyorum

Anonymus297519

Yediğine göre koku olabiliyor, özellikle tüy attığında daha çok kokuyor. Haftada 1 kum kabını yıkıyorum ve kakasını yaptığında alıp hemen atıyorum müsaitsem🐾