Mama Anketi

Anket

Britcare
(1 oy)
Bozita
(9 oy)
Exclusion
(3 oy)
Advance
(2 oy)
Toplam (15 oy)

Düzgün mama aramaktan çok yoruldum. Kısır kedim için sindirim sistemi destekleyici mama arıyorum. Lütfen tecrübelerinizi paylaşmanızı rica ediyorum. Bir de ankete ekleme yapamadım acana, sanabelle, N&D Ocean hakkında fikirleriniz nedir ?

2 CEVAP

vanikuzusu

merhabalar sindirim için hills i/d mamasını önermişti veterinerimiz kabızlığını gerçekten düzeltmişti. kabızlık probleminiz varsa kesinlikle öneririm

gokhansultan

ND ve Acana'nın balıklı mamalarını beğeniyorum. Sanabelle konusunda bir fikrim yok kitten aldın deneme boyu ama henüz denemedim ama pnu verirken nd ocean la karıştırıp vermeyi düşünüyorum.