Yavru Kedime Mama Aldım Hediye Gelen Yaş Mamalardan Versem Bişey Olur Mu?

Aydacik

Yavru kedime mama arıyordum ilk başta ND mama verdim sonra hep ishaldi veteriner ilaç falan verdi düzeliyor gibi oldu sonra kanlı ishal geldi ben çok korktum veterinere gittim hemen mamasını değiştirmemi söyledi proplan falan vermemi söyledi proplan mama spariş ettim yanında gelen hediye hills konserve mamalarını kedime verebilir miyim kedim daha yavru

11 CEVAP

batuhantopcu

Kedinizin sağlık problemi yaşamasını istemiyorsanız veterinerlerin önerdiği mamalardan şaşmayınız.

yasement

Verebilirsiniz yetiskin yas mamasi da

Cotontzu_Siri

Kedinizin kısa yaşamasını, gereksiz masraf olmasını, hayvan deneycilerinin kar etmesini istemiyorsanız ASLA VETERİNERİN ÖNERDİĞİ MAMALARI KULLANMAYIN! Proplan da, hills de rezaletin rezaleti. Hayvan deneyi yapıyorlar. Köpeğime Proplan, hills royal canin falan vereceğime talaşla beslemeyi tercih ederim!

Canandisli

Iyi diyenlerin cogu kedileri severek yiyor diye oyle dusunuyorlar fakat kotu yorumlari okursaniz mamanin icerigiyle alakali noktalardan bahsedildigini gorursunuz veterinerinizin mama icerikleri hakkinda yeterli bilgisi olmayabilir

bckalpcb

Gelen yaş mamalar yetişkinler için benimkiler de yavru o yüzden veremedim

Canandisli

^
Kesinlikle ayni gorusteyim
Yasli bir kedim var ve cocukken ailemin bilincsiz yedirdigi mamalarin acisini baya bir cekti kedim maalesef kedinizin bayila bayila yedigi mama aslinda kalitesiz sagliksiz bir mama olabilir kedinizin tepkisine gore degil de pakette icerik kisminda yazilanlara gore bir mama tercihi yapmalisiniz

XxBulut

bence proplan almasaydınız pek sağlıklı değil durumunuz varsa orijen alın bundan sonra

Aydacik

Veterinere özellikle sordum parası hiç önemli değil en iyi mamayı vermek istiyorum falan dedim oda bana royal canin proplan falan önerdi bende proplan aldım internette de bir iyi bir kötü yazmışlar proplan için napıcamı şaşırdım bende :/

Cotontzu_Siri

instinct, orijen, acana, applaws olabilir

Zehramira

Sen bence orijen al. Fiyat önemli değil diyosun en iyi mama bence orijen

Aydacik

Peki proplan yerine ne kullanmalıyım veterinerim kesinlikle mamasının değişmesi gerektiğini söyledi ND kullanıyordum neye geçebilirim şuan yavru kedim