Erkek Kedi Kısırlaştırma Sonrası İltihap

kardelennay

Merhaba. 2 gün önce 1 yaşındaki erkek kedimi kısırlaştırdım. Eve geldik, her şey normaldi bir aksilik görünmüyordu. Bu sabah testislerin alındığı yerin sağ tarafında kızarıklık ve şişlik gördüm. Fotoğrafını yükleyeceğim. Akşama kadar sorun yoktu, 1-2 saattir bağırıyor ve sürekli yalanıyor Veterinerimiz kapalı, evde yapabileceğimiz bir şey var mı? Enfeksiyon için de antibiyotik kullanıyorduk, işe yarar mı? Sizin de başınıza geldi mi? Teşekkürler

2 CEVAP

Cennet29

Ne yaptınız kediniz nasıl

edmrcglu

arayın açsın hekim kötü görünüyor bayağı hayvan da acı çekiyor demek ki biz böyle bir sorun yaşamamıştık kısırlaştırmada kendisi kliniği açmazsa başka bir hekime götürün bence