Sokak Kedisi Maması

Anket

Mystic
(6 oy)
Bonacibo
(4 oy)
Vancat
(2 oy)
Mito
(0 oy)
Toplam (12 oy)

Sokak kedileri icin tercihinizi rica edebilir miyim ?

2 CEVAP

simbakedi

mito, micho aliyorum genelde butcem bunlara yetiyor max. bazen econature ve mercy de aliyorum. ama butceniz varsa bonacibo daha saglikli olacaktir. prochoice de olabilir daha uygun diye hatirliyorum bonacibodan. mystic her kedi yemiyor eger yerlerse cok iyi. kesinlikle yenen mamalar mito, micho oluyor ama dedigim gibi bonacibo vs daha saglikli

Anonymus297519

Bonacino kitten kullanıyorum hem büyük kedilere hem yavrulara veriyorum ve memnunum