Sesi Kısılmış Kedi

Hilalkoca

Merhaba, sokakta bir kedimiz var bugün kedimizin sesinin kısıldığını fark ettik. İştah kaybı var biraz kuru mama yedi sonrasında kustu bu durumu yaşayan var mı? Sebebi ne olabilir yardımcı olabilir misiniz ?

5 CEVAP

Hilalkoca

Güncel

Latahzen27

Ağız enfeksiyonu geçiriyor calivirusu geçirmeden acilen veterinere gtmesi gerek yoksa bı haftaya kalmaz ölür

Hilalkoca

@Latahzen27 ama ağzında ve dilinde yaralar yok, salya da akıtmıyor. Mamayı yedikten sonra kustu bulunduğumuz şehir çok soğuk balkonda yuvası var günlerdir gelmiyordu bugün geldi. Geldiğinde bu haldeydi ondan öncesinde hiçbir şeyi yoktu.

edmrcglu

hasta olmuş demek ki bir problem var hekim görmesi gerekli acil

Cennet29

Teyzemin kedisinin sesi kısılmıştı soğuk alıp hasta olmuş veteriner hemen ilaca başlattı. Tedavide gecikirseniz ölür. Bu süreçte yiyip içmicek çünkü