Kısır Kedime Mama

Yumak3302

Kısır kedime %17 yağ ve %35 protein olan bir kedi maması verebilir miyim?

6 CEVAP

NorthNight

Kısır kedilerde sadece yağ protein oranları değil magnezyum vs de önemli.

edmrcglu

verebilirsiniz tabii ki

Warriorsans

Diğer oranları da önemli. Hangi mama acaba

Palyaco

Kisir kedilerde sodyum ve magnezyum en önemlisi devamlı verilmez

Lils

İki oranda gayet iyi. Magnezyum, Sodyum değerleri düşükse kullanılır

bobby34

verilir kedilerin yağa ve proteine ihtiyacı var o yüzden yağ oranı düşük mamaları önermem ama kısır kedilerde magnezyum kalsiyum sodyum değerleri önemli düşükse eğer verin