Kısır Dişi Kedim Kendini Erkek Sanıyor

Warriorsans

Alttaki kedim jelibon kızgınlıkta şu an dişi, işin tuhaf tarafıysa üstteki dostumuzun (şans) kısır ve DİŞİ olması dösmdmm jelibon kızgınlığa girdiğinden beri böyleler, çok ellemiyorum ama şans böyle yaptıkça jelibon daha da çok kuduruyor mırlamaları artıyor acaba engel mi olmalıyım? Strese mi giriyor ?

5 CEVAP

NorthNight

Sigara içmek isteyene sigara vermeyip yüzüne dumanı üflemek gibi bişey ahshhshah biraz garip😁

NorthNight

Baya güldüm hallerine🤣
Ama bence engel olmak mantıklı, çünkü çiftleşme dürtüsünü iyice tetikliyor bence🥲

Warriorsans

@northnight bende hala gülüyorum jelibon o kadar sırnaşıyor ki şans son çare her yolu deniyor dösöxmdm engel olacağım o zaman bundan sonra

Warriorsans

Jelibon siyah olduğu için fotoğraftan da bir şey anlaşılmamış sanırım dösmdm

Melike0nur

Hayvanlarda da eşcinsellik durumu görülebiliyor. Çiftleşme olmayacağı için sıkıntı yok fakat boynunu ısırabilir hasar verebilir dikkat etmek geren