Kedim Her Yere İdrarını Yapıyor.

Benim bir erkek kedim var ve son 1 aydır evde her yere tuvaletini yapıyor ve ev çok kötü kokuyor ailem bu durumdan çok rahatsız kısırlaştırmayı düşünüyoruz ama o zaman da bu tuvaleti geçer mi yoksa devam eder mi yardımcı olun

5 CEVAP

KedimVar

Bence hemen kısırlaştırın. Eğer kısırlaştırmada geç kalırsanız bu davranış onda kısırlaştırmadan sonra da kalabilir.

suzandilan

kaç aylık kediniz benimde erkek kedim var ve ne zaman ergenliğe girecek bilmiyorum

Anonymus827062

O yaptığı idrar değil:) hormonal bir tür sıvı ;) ergenlige girdiğini gösteriyor ve oranın ona ait olduğunu gezdiği her yere puskurterek dişi kedilerin yakınlarda olabileceğini ve onları çekmeye çalışmak için yapıyor. Bunu her kedi yapmaz. Benim kedim dışkı yapar ve sürer.

ilknrdaisy

Hemen kisirlastirmaniz lazım bizzat yaşadım kirilastirdiktan 5 ay sonra bile her yere isemeye devam etti hormonlarindan dolayı 5 aydan sonra geçti evde yatak yorgan her şeyi attık suan öyle bir huyu yok az biraz sabır edin :(

Panky55

Kısırlaştırın derim