Kedimin Irkı Ne Sizce?

Hacci

Yeni bir kedi sahiplendik yalnız karnesinde british longhair yazıyor ama bence alakası yok gibi.Bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.

11 CEVAP

gokhansultan

Chinchilla ya benzettim ben

Ozzey

British long haire de chinchilaya da benziyor en iyi hekim bilir sanki. Hayirli olsun. Uzun saglikli omurlu olsun kediniz.

Chincilla silver

Lokumcukk

Chincilla bencede çok tatlı

zba7

Bir an çok küçük gözüktü ve traşlandığını görünce şaşırmıştım.Cevabınızı görünce sevindim. Geçmiş olsun ve ömrü uzun olsun..

meov

özellikle birinci resimdeki göz, burun, ağız yapısı british'e benziyor bence. tüyü uzun olduğu için kafa karışıklığı oluyor olabilir.

zba7

Kaç aylık, ve traş mı ettirdiniz?

Hacci

Hekim karnesinde british long hair yazmış ama tip olarak hiç benzetemedim 7 aylık ve çok sorun yaşamış çok şükür ki karşılaştık ben destek oluyorum.bakımsızlıktan dolayı tüyler kıtık olmuştu bir kaç hastalığı daha vardı tedavi maksatlı tüylerini hekim tavsiyesiyle tıraşlattırdık.Cevap veren herkese tekrar teşekkür ederim.

O hekime götürmeyin bence artık

Gamsem

Benim kedimin vinsinden chinchilla ☺️ Tüyü kadar ömrü olsun britishler. Daha uzun suratlı bu cinse göre tüy yapısı benziyor fakat vücut ve yüz yapısı farklı bazen tüyden ve gözden dolayı british deniliyor :) ama sizinki chinchilla

Hacci

Hekim karnesinde british long hair yazmış ama tip olarak hiç benzetemedim 7 aylık ve çok sorun yaşamış çok şükür ki karşılaştık ben destek oluyorum.bakımsızlıktan dolayı tüyler kıtık olmuştu bir kaç hastalığı daha vardı tedavi maksatlı tüylerini hekim tavsiyesiyle tıraşlattırdık.Cevap veren herkese tekrar teşekkür ederim.